Soğuk Lipoliz – Dondurarak Zayıflama

Neden CoolShaping Cihazını Seçmelisiniz ?

CoolShaping Cryo elektroforez sistemini benimser ve CoolShaping Soğuk lipoliz şu an piyasadaki en yeni ve en etkili teknoloji olarak yerini alır. Tedavinin serin ve ferahlatıcı bir özellikte olmasının yanında dondurulmuş kozmetiklerin kullanımı da tedaviyi hastalar için unutulmaz bir deneyim haline getirmektedir. Derinlemesine nüfuz ve lokal tedavi diğer tekniklerden çok daha iyi bir sonucun alınmasını mümkün kılar. Hasta tedavi sonrası kendini yenilenmiş ve gençleşmiş hisseder.

Soğuk lipoliz yağ hücrelerinin parçalanmasını hızlandırır ve metabolizma aracılığıyla vücuttan atılmasını sağlar. Bu sayede deri altındaki yağ tabakası incelir.

Soğuk lipoliz mezoterapi, liposuction ve mikrodermabrazyon (cilt soyma) gibi daha invazif yöntemlere bir alternatif olarak düşünülebilir. Doğru kozmetiklerin ve aktif içerenlerin kullanımıyla birlikte kriyojenik (dondurucu) tedavinin uygulandığı bölgede meydana gelen şişlikleri azaltır ve bu alanı uyuşturarak daha az acı çekilmesini sağlar. Diğer yöntemlerin aksine fazla cerrahi müdahaleye gerek kalmadan muhteşem sonuçlar alınabilir.